Nasz adres:

 

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe PORKON Sp. z o.o.

ul. Dworcowa 2   11-130 Orneta

Bank Millenium O/Orneta Nr rach: 69 1160 2202 0000 0000 6194 1240    
NIP 582-000-30-17   KRS 0000 16 88 05  Kapitał Zakładowy 58 000,00 zł.

 

Centrala: .................................. (55) 242 11 83

  • Prezes Kazimierz Minkowski

tel: ............................................ (55) 242 11 83     wew. 12

tel. kom. ....................................601 949 645

e-mail: ...............................minkowski@porkon.pl 

  • V-ce Prezes Zbigniew Suchecki

tel: ............................................ (55) 242 11 83    wew. 11

tel. kom. ..................................... 607 073 593

e-mail: ................................ suchecki@porkon.pl


Sekretariat: ........... (55) 242 11 83

                                 (55) 242 28 64

fax:.......................... (55) 242 24 94 

 


 

Dział Sprzedaży i Kontroli Jakości:

  • Piotr Kamieniecki

tel. kom. ..................... 607 073 594

fax: ............................ 55 242 24 94

e-mail: .......................  kamieniecki@porkon.pl

 




Dział Techniczno - Konstrukcyjny:


  • Dyrektor d/s Techniczno - Handlowych Artur Krasnodębski

tel: ................................... 55 242 11 83   wew. 23

tel. kom. ............................ 661 117 409

e-mail: ............................... krasnodebski@porkon.pl  


  • Główny Konstruktor Paweł Cioban

tel: ................................... 55 242 11 83  wew. 17

tel. kom.: .......................... 536 071 648

e-mail................................ cioban@porkon.pl


  • Konstruktor Adam Akonom
tel. kom. .................................... 697 118 009

e-mail: ....................................... akonom@porkon.pl


  • Konstruktor Marian Maziuk
tel. .............................................. 55 24 21 183 wew. 19

e-mail: ........................................  maziuk@porkon.pl


  • Konstruktor Piotr Perżyło
tel. ............................................. 55 24 21 183 wew. 17

e-mail: ........................................ perzylo@porkon.pl


  • Technolog Łukasz Gajewski
tel. ............................................ 55 24 21 183 wew. 16

e-mail: ........................................ gajewski@porkon.pl


  • Technolog Adam Połoniewicz
tel. ............................................ 55 24 21 183 wew.19

tel. kom. ...................................  695 204 956

e-mail:........................................ poloniewicz@porkon.pl

                                                                             


 

Dział marketingu i zaopatrzenia:

  • Marcin Markiewicz

e-mail: ............................. markiewicz@porkon.pl

tel kom. .......................................... 695 694 244

fax: ................................................  55 242 24 94


  • Mirosław Moroz
e-mail:..................................... moroz@porkon.pl