Nasz adres:

 

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe PORKON Sp. z o.o.

ul. Dworcowa 2   11-130 Orneta

Bank Millenium O/Orneta Nr rach: 69 1160 2202 0000 0000 6194 1240    
NIP 582-000-30-17   KRS 0000 16 88 05  Kapitał Zakładowy 58 000,00 zł.

 

Centrala: .................................. (55) 242 11 83

  • Prezes Kazimierz Minkowski

tel: ............................................ (55) 242 11 83     wew. 12

tel. kom. ....................................601 949 645

e-mail: ...............................minkowski@porkon.pl 

  • V-ce Prezes Zbigniew Suchecki

tel: ............................................ (55) 242 11 83    wew. 11

tel. kom. ..................................... 607 073 593

e-mail: ................................ suchecki@porkon.pl


Sekretariat: ........... (55) 242 11 83

                                 (55) 242 28 64

fax:.......................... (55) 242 24 94 

 


 

Dział Sprzedaży i Kontroli Jakości:

  • Piotr Kamieniecki

tel: ............................(55) 242 10 34

tel. kom. ..................... 607 073 594


                                               

fax: ...........................(55) 242 24 94

e-mail: ..............  kamieniecki@porkon.pl

 


Dział Techniczno - Konstrukcyjny:

  • Główny Konstruktor Artur Krasnodębski

tel: ................................... (55) 242 11 83   wew. 23

tel. kom. ............................ 661 117 409

e-mail: ............................ krasnodebski@porkon.pl 

  • Technolog - Konstruktor Paweł Cioban

tel: ................................. (55) 242 11 83  wew. 17

e-mail..................... cioban@porkon.pl

  • Technolog - Konstruktor Adam Akonom

e-mail: ............................................... akonom@porkon.pl

tel. .........................................................697-118-009

                                                                                  


 

Dział marketingu i zaopatrzenia:

 

  • Marcin Markiewicz

e-mail: ............................. markiewicz@porkon.pl

tel: ................................................ (55) 242 10 34

tel kom. .......................................... 695 694 244

fax: ................................................ (55) 242 24 94